Аналитическая зависимость для выбора семейства распределений Джонсона
Вантажиться...
Дата
Автори
Приходько, Сергей Борисович
Макарова, Лидия Николаевна
Приходько, Андрей Сергеевич
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Отримана нелінійна залежність ексцесу від асиметрії для автоматизації вибору сім'ї розподілів Джонсона для діапазону асиметрії у квадраті від 0 до 40. Залежність апроксимує чисельні дані з максимальною відносною похибкою, що не перевищує
1,15 %.
Опис
Приходько, С. Б. Аналитическая зависимость для выбора семейства распределений Джонсона / С. Б. Приходько, Л. Н. Макарова, А. С. Приходько // Проблеми інформаційних технологій. – 2016. – № 02 (020). – С. 105–110.